Úklid domácností


Všichni to známe. Vracíme se po náročném dni domů, těšíme se na pohodlí a atmosféru našeho domova. Jenže jsme nestíhali v posledních dnech uklidit. Najednou pocit radosti z pobytu doma se změní na seznam povinností, které je třeba udělat.

Těmto situacím se můžete s Naší hospodyní vyhnout a vy budete přicházet do uklizeného každý den.

 

Pravidelný úklid

 

Služby pravidelného úklidu a údržby domácnosti jsou určeny pro všechny, kteří už nechtějí vysáváním, utírám prachu, vytíráním nebo drhnutím WC ztrácet čas a raději ho přenechají profesionálním hospodyním. Připravili jsme pro vás balíčky úklidu, kde si zvolíte rozsah úklidu.

 

Balíčky úklidu

Připravili jsme pro vás jednorázové i dlouhodobé služby úklidu a údržby domácnosti. Můžete si zvolit mezi jednorázovým úklidem domácnosti – například, když čekáte důležitou návštěvu nebo se vám jen prostě nechce před Vánocemi plýtvat časem na úklid. Stejně tak si můžete vybrat z výhodných „úklidových balíčků“, které mají různý rozsah a cenu. Pokud si nevyberete žádný z balíčků pravidelného úklidu domácnosti, rádi ve spolupráci s vámi připravíme individuální balíček služeb sestavený na míru přesně pro vás.

Cena za službu zahrnuje: výše uvedenou práci proškolené hospodyně, dopravné v rámci MHD a sestavení smlouvy o dílo.

 

Individuální balíček

Požadujete jiné služby? Přáli byste si propojit servis ze dvou či více balíčků? Neváhejte se na nás obrátit. Společně sestavíme individuální balíček na přání, který vám bude naprosto vyhovovat.

 

Jednorázový úklid

 

Když se vám nechce do velkého úklidu domácnosti, zavolejte naší hospodyni! Váš domov uklidí s profesionálním nasazením a vy se v něm budete cítit spokojeně. Jednorázový úklid domácnosti můžete využít kdykoli v průběhu roku – nejen před velkými událostmi či svátky.

  • Jednorázový úklid je takový, který si objednáte jednou za čas, v minimálním rozestupu dvou týdnů.
  • Tento typ úklidu nezajišťuje stálá hospodyně, která je jinak v rámci pravidelného úklidu vybrána pro vaši domácnost, ale hospodyně, jež se specializuje na jednorázové úklidy.
  • Výhodou jednorázového úklidu je, že vás zbaví nepořádku a nemusíte se namáhat mytím okem, drhnutím podlah apod.
  • V rámci jednorázového úklidu si můžete sami vybrat jednotlivé práce a sestavit si tak úklid na míru.

Práce a služby v rámci jednorázového úklidu domácnosti zahrnují:

Setření prachu, úklid sociálního zařízení, vysátí a umytí podlah, úklid kuchyňské linky, zalití květin, likvidace odpadků, stlaní postelí, úklid šatstva, praní prádla a žehlení, mytí a čištění radiátorů, mytí a čištění dveří, mytí a čištění nábytku, čištění kuchyňských spotřebičů, mytí a čištění svítidel, zásuvek, vypínačů, mytí oken.

Cena jednorázového úklidu je určena na základě hodinové sazby, kterou najdete v ceníku.

Kontakt
Lenka Hašlerová
Tel.: +420 603 188 141
haslerova@nase-hospodyne.cz

Sídlo: Jiráskovo nám. 159/10
Moravská Ostrava a Přívoz
www.facebook.com/nasehospodyne